Logo

Resiver VIVAX AM 100

Број на оглас: 3605854 | Објавен на: 05.07.2020, 03:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvan Resiver Vivax AM 100

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач