Logo

dreambox 500 HD

Број на оглас: 3605855 | Објавен на: 05.07.2020, 03:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Дигитални тјунери / ресивери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristen satelitski resiver dreambox 500HD resiverot e komplet so card sering.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач