Logo

OPEL VECTRA 1.9 CDTI 2006 COSMO

Број на оглас: 3605939 | Објавен на: 26.09.2020, 10:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlichna sostojba,ful COSMO oprema sve funkcionira,registrirana so zelen karton

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 aqstra

Потврден огласувач