1 / 3
Земјоделско земјиште
71 МКД
Цената не е фиксна
12.05.2021 17:57

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

18700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Земјоделско земјиште 18700м2
с. Црнилиште
Св. Николе

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070374722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам