Logo

Se prodavam sporet na drva

Број на оглас: 3606022 | Објавен на: 01.08.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sporet na drva
Soretot e malku koristen, ima funkcionalna furna
Sostojbata se gleda na slikite.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач