Logo

FORD FOCUS 1.6 TDCI

Број на оглас: 3606040 | Објавен на: 08.07.2020, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS
1.6 TDCI,109 KS
2006 GODINA
129000 KM
KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIJA,
PLATENI SE SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA
VO ODLICHNA SOSTOJBA
INFO NA TEL:070340089

 Ljubisha

Потврден огласувач