Logo

Servo pumpa za Alfa Romeo 159

Број на оглас: 3606044 | Објавен на: 18.09.2020, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 159

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Pumpa za volan za alfa romeo 159 ispravna.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач