Logo

Трска нова , 5м карбонска

Број на оглас: 3606079 | Објавен на: 01.08.2020, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продвам нова трска , 5м , 250гр. Многу лесна , марка: WHIRLWIND
Тел. 079215611
078988255

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач