Logo

Нови патики Adidas бр43

Број на оглас: 3606092 | Објавен на: 10.08.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 43

Боја: Бела

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Продавам патики нови ,не ни одговара броjoт. Донесени од странство , многу лесни и комотни. КВАЛИТЕТНИ!!
бр. 078988255
079215611

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач