Logo

shofer so EU dokumenti 75e dnevnica

Број на оглас: 3606189 | Објавен на: 08.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 75 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Seriozna firma ima potreba od shofer so BG-Dokumenti C+E za rabota vo EU relacija DANSKA-GERMANIJA,plakanje na 2 nedeli na 1 mesec po dogovor.platen internet 15 evra + Sopstven prevoz do kamion.tel 071-523-586 I 072-264-393

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач