Logo

FORD FOCUS 1.8 TDCI EXTRA EFTINO

Број на оглас: 3606241 | Објавен на: 05.07.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford Focus 1.8tdci najdobriot motor
Kompletno servisiran
Prva farba
2007 (na site stakla)
Bez niedna maana
Mk tabli (08.2020 registracija)

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Маријан

Потврден огласувач