Logo

Ford Fiesta 1.3 2004.СЕРВИСИРАНА И РЕГИСТРИРАНА+ЗЕЛЕН КАРТОН

Број на оглас: 3606352 | Објавен на: 08.08.2020, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 515 kw / 700 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Fiesta 1.3 benzin, klima, celosen servis napraven pred skoro vreme, registrirana cela godina + zelen karton do registracija. Kolata nema nikakva mana, nikakvi nadvoreshni i vnatreshni zabeleshki. Pali vozi.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач