Logo

Vrata za garaza

Број на оглас: 3606494 | Објавен на: 09.07.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Trokrilna vrata za garaza
Visina 200cm
Sirina 260cm
Telefon za kontakt 070224497 igor

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 rade

Потврден огласувач