Logo

Kopacki

Број на оглас: 3606930 | Објавен на: 15.09.2020, 06:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 32

Боја: Зелена

Цена: 20 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Adidas kopacki novi br.32

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Marto

Потврден огласувач