Logo

Рачна меѓуредна фреза

Број на оглас: 3606944 | Објавен на: 16.09.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам одлична рачна меѓуредна фреза за овоштарство за обработка на редови. Информации на телефон 070 / 686046 Валандово.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач