Logo

Комода

Број на оглас: 3606989 | Објавен на: 22.09.2020, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


Се продава комода ( медијапан и иверица )

Димензии
- должина 80 цм
- висина 80 цм
- ширина 50 цм

Цена 1.600 ден

Контакт број 077 542 094

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ******

Потврден огласувач