Logo

Деловен простор

Број на оглас: 3607078 | Објавен на: 08.07.2020, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изнајмувам деловен простор 140 м2 во центарот на Штип.
Објектот се наоѓа веднаш до Новиот здравен дом, на улица Христијан Карпош 25 (поранешен Хит Маркет).
Деловниот простор се наоѓа на сутерен и е со големи стаклени излози, видео надзор, оптички интернет и.т.н.
Информации на тел: 075389477
zlatko.mihajlov@gmail.com

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Zlatko Mihajlov

Потврден огласувач