Logo

MERCEDES BENZ E 350 COUPE-PERFEKTNA SOSTOJBA!!!

Број на оглас: 3607708 | Објавен на: 08.11.2020, 04:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 186 kw / 253 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 15.500 €

15.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i cuvana za svoja dusa, vozena kako vtoro vozilo i so realna kilometraza od 133.000 km!
Kompleten servis napraven pred 500 km!
Vo kolata nemate apsolutno nikakvo vlozuvanje!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач