Logo

17-BANDASI +4 GUMI CONTINENTAL ZA MERCECES A,B,C,E,

Број на оглас: 3607985 | Објавен на: 22.11.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 110

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


17-BANDASI +4 GUMI CONTINENTAL ZA MERCECES A,B,C,E,

 FENIX

Потврден огласувач