Logo

Се продава кауч

Број на оглас: 3608079 | Објавен на: 28.06.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Каучот е во добра состојба,со пуштање.
Цена поволна.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач