Logo

Се продаваат лежалки

Број на оглас: 3608083 | Објавен на: 30.06.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 лежалки за убав двор.
Цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач