Logo

New beetle 2.0 Benzin BUBA ful oprema

Број на оглас: 3608128 | Објавен на: 05.07.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: New Beetle

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima - raboti
Servo
Centralno
Abs
Air bag
El stakla
El retrovizori
Al bandazi
Voziloto e Komplet servisirano
vo odlicna sostojba
PRVA FARBA

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач