Logo

Sony Xperia XZ2, full pack

Број на оглас: 3608203 | Објавен на: 02.08.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Xperia XZ2

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 300 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi vo kompletno pakuvanje.

 Enver

Потврден огласувач