Logo

BMW 118 DIZEL

Број на оглас: 3608578 | Објавен на: 17.09.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 118 DIZEL VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO KOMPLET.CENA 4999 EVRA....

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 MIKI

Потврден огласувач