Logo

Masini za perenje avtomobili karcher servisirani

Број на оглас: 3608655 | Објавен на: 11.07.2020, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


075 494 415

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Micev

Потврден огласувач