Logo

Ford Galaxy 1.9 TDI Ghia

Број на оглас: 3608691 | Објавен на: 03.08.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gnia vip model so 6 sedista vo odlicna sostoba redovno servisirano


 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач