Logo

AMD Процесори/Procesori

Број на оглас: 3608789 | Објавен на: 09.08.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


AMD Athlon II X2 250 - 600 ден.
AMD Athlon ll X3 450 - 850 ден.

Праќам по карго
Повеќе инфо на 075/389-308

Може и да нарачате на:

Facebook: https://bit.ly/FB_ITFIX

Instagram: https://bit.ly/INSTA_ITFIX

WebSite: https://bit.ly/ITFIXWEB

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Iv

Потврден огласувач