Logo

Opel Zafira 2.0 Sport

Број на оглас: 3608894 | Објавен на: 21.09.2020, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 149 kw / 203 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Zafira 2.0 Sport
Full oprema
- 7 sedista,

-Komandi na volan,

-Elektrika na stakla i retrovizori,

-greaci vo sedista,

-klima,

-,, panorama,,

-tempomat,

-2 kluca,

-aluminski bandasi

uvezena od svecka so najvisoko nivo na full oprema sto mozi da poseduva.
Kolata e top sostojba
Vtor sopstvenik sum na voziloto
Poveke info na tel
075544304

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ss

Потврден огласувач