Logo

FILTER KVARC. ZA FILTRACIJA NA VODA

Број на оглас: 3608900 | Објавен на: 04.08.2020, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Вид на оглас: Се продава


Filter kvarc za filtracija na voda. TEL. 070630031

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 servis remus

Потврден огласувач