Logo

Se prodava A4 2.0 143 ks

Број на оглас: 3609388 | Објавен на: 28.06.2020, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A4 2.0 143 ks
Orginal km proverka po vasa zelbi
Kniska do posleden km vo bis auto

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач