Logo

Bmw x5 30d kako od salon cuvano maksimalno

Број на оглас: 3609427 | Објавен на: 04.07.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.666 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач