Logo

BMW 320d e90. Mozna zamena!!

Број на оглас: 3609516 | Објавен на: 01.07.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 143 kw / 194 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw e90 320d 2006/5 , top sostojba proverka kaj sakate po vash izbor, napraven servis 70 000 denari pred 900km i plus smenet zamaec. Moze zamena za motor so vasa doplata ili za kola/dzip nad 3.0 Za poveke info 070831758 . Samo za seriozni!!

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Tance

Потврден огласувач