Logo

Mercedes B180 2008 - Nova kola

Број на оглас: 3609709 | Објавен на: 09.07.2020, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


B180 , registriran do 02.2021, kolata e kako nova, bez nikakvi investicii po nea.
Napraven e servis pred 50 km.

Kontakt tel 071398746

Bez zameni

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач