Logo

MERCEDES E350 COUPE AMG 2011

Број на оглас: 3609944 | Објавен на: 03.08.2020, 02:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 186 kw / 253 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 16.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i cuvana za svoja dusa, vozena kako vtoro vozilo i so realna kilometraza od 133.000 km!
Kompleten servis napraven pred 500 km!
Vo kolata nemate apsolutno nikakvo vlozuvanje!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач