1 / 6
NOKIAN 235/65/16C Letni
5.000 МКД
Цената е фиксна
16.06.2021 21:57

Гевгелија / Гевгелија

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

65

Дијаметар:

16

Nokian cLine Cargo letni gumi vo odlicna sostojba 235/65/16 tovarni proizvedeni 16/17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070762416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам