Logo

IZRABOTKA NA VESTACKI KAMEN

Број на оглас: 3610386 | Објавен на: 09.07.2020, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvam se vo vrska so vestacki Kamen.Zidovi, ogradi, fontani i.t.n.

 Валандово

Прати Е-Маил

 stone dekor

Потврден огласувач