Logo

Case 988 bager

Број на оглас: 3610511 | Објавен на: 23.06.2020, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.111 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se vrodavaat 2 isti bageri case 988 20 toni 2000 god so brza spojka noz papuci i site mozni priklucoci za korpi. 10200 i 14000 rabotni casa

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Josatrans (претпријатие)

Потврден огласувач