Logo

Se IZDAVA za kratok ili dolg prestoj

Број на оглас: 3610537 | Објавен на: 30.06.2020, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 12 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Edward Kardelj 17

Цена: 900 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot raspolaga so kujna, spalna, dneven prestoj i toalet.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач