Logo

ИТНО ПРОДАВАМ ОВОШТАРНИК ВО ОХРИД С. КОСЕЛ

Број на оглас: 3610611 | Објавен на: 09.08.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2300 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 9.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам овоштарник со насад јаболко 2300 м2,нивата е до река во село Косел на само 5 км од Охрид.Цената не е фиксна а можна е и ЗАМЕНА за кола со ваша или наша доплата
Телефон за контакт 070276065

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Бобан Аполески

Потврден огласувач