Logo

Citroen C4 - Unikat - Neuvezuvana so servisna kniska

Број на оглас: 3610753 | Објавен на: 11.07.2020, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

3.599 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Citroen C4 1.6 VTR Бензин/Плин 109 кс
Електрика на прозорци
Електрика на ретровизори
Централно заклучување
Nexen М+S гуми нови
Nokian sLine летни гуми
Алуминиумски бандажи 16ки
Двозонска клима
XSENON осветлување
Магленки
Команди на волан
Темпомат
Халогенки
Далечински управувач
2 клуча
Борд компјутер
Кожен волан
А-тест фоли
А-тест плински уред
Фабричко радио
CD/MP3 Player
Сервисна книшка
Регистрирана, до: 09/2020
Неувезувана
Сервисна книшка
Потрошувачка 200 ден / 100 КМ
Домаќински одржувана
Комплетен сервис со гаранција и печат
Контакт: 077-50-40-30

 Jovica

Потврден огласувач