Logo

Iveco Stralis

Број на оглас: 3610821 | Објавен на: 08.07.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iveco stralis 450, proizveden 2007god. Kamionot se naogja vo Švedska i momentalno vozi vo Postnord Danska Švedska Norveška, moze da prodolzi so rabota..
Cena po dogovor, moze i zamena za kola

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач