Logo

Audi A4 131hp

Број на оглас: 3611389 | Објавен на: 05.07.2020, 07:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

3.690 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Oд опрема поседува:
- Климатроник
- Борд
- Ал бандажи 16ки со нови гуми
- Ел.стакла
- Абс
- Аирбег
- Есп
- Централно со заклучување

Сменета целосно предница, водна пумпа и сите каиши нови Дискови и плочки, сервисирана пред 7000км( уље филтри) има сервисна книшка

Тел.бр 078-917-317

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Timi

Потврден огласувач