Logo

ALU.BANDAZI 16" 4 X 108 4 br.

Број на оглас: 3611534 | Објавен на: 17.09.2020, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 6J

Дијаметар: 16

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazhi 16 odlichni moze i so gumi i bez gumi, imam i distanceri za niv.Bandazhite se od FORD 4X108

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 aqstra

Потврден огласувач