Logo

Harmonika ARMANDO BUGARI

Број на оглас: 3611762 | Објавен на: 09.07.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.400 €

6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


2+2
4 glasna
C grif vo bas
Konvertor bas
5 bradni registri

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Erol

Потврден огласувач