Logo

Citroen c4 1.6 HDI

Број на оглас: 3611986 | Објавен на: 22.11.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Shitet c4 1.6 hdi motor me i mir maksimalisht i mbrojtur i regjistruar deri në 07.2021 full dhe i servisuar plotsisht
Se prodava c4 1.6 hdi najdobriot motor maksimalno socuvan full registriran do 07 2021i servisiran
13 do 22 casot
3000 evra
Servis full .08 .2020.
Mozna zamena so vasa doplata do 1500 evra+ vasata kola ispravna
 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Xhemo

Потврден огласувач