Logo

Pearl EXL Series

Број на оглас: 3612061 | Објавен на: 06.06.2020, 23:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cell set barabani, so kuferi, mozhete da go vidite i probate, mnogu mallku e iskoristeno, vo dobra sostojba.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Eglon Shehu