Logo

Ford galaxi 2.0 tdci

Број на оглас: 3612093 | Објавен на: 23.11.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNO!
Ford galaxy 2.0 tdci
Full oprema
Novi 4 gumi
Nov akomulator
Servisiran pred 2000km
7 sedista
Uvezen od avstrija od prv edinstven sopstvenik

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач