1 / 12
PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC - M.BROD
25.000 €
Цената не е фиксна
06.01.2021 08:08

Македонски Брод

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

с.ДЕВИЧ-Македонски Брод

PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC SO CIST IMOTEN LIST. MOZE DA SE PODELI NA DVA DELA OD KOI EDNIOT PRVIOT DEL KE IMA DEL OD ZAEDNICKA DELENA KUKA SO ZASEBEN DVOR SO CENA OD 7.000 EUR , DODEKA VTORIOT DEL KE IMA POSEBNA KUKA SO ZASEBEN DEL VO VREDNOST OD 18.000 EUR.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Igor Toseski
Luka Gerov 46/5-22
Потврден огласувач
078555550
Испрати Е-маил до огласувачот