Logo

Се продава гарнитура за седење

Број на оглас: 3612425 | Објавен на: 30.06.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава седмоседот на сликата. Троседот е за пуштање, сунгерот за седење на целата гарнитура е нов. Претапациран е тој дел пред 1год.
Тел 076 733 734, Јавувања после 16ч.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач