Logo

Peugeot Partner 2000 god

Број на оглас: 3612444 | Објавен на: 05.07.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava peugeot partner so pominati 225000km vo odlicna vozna sostojba i solidno zacuvan

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач